Filtreeri postitusi

Biofootonitest

Teadlased on jõudnud järeldusele, et imetajate aju neuronid on võimelised tootma nn. biofootoneid nähtavas spektris lainepikkusega 200 – 1300 nm vahel. Kas ajus on optilisi sidekanaleid? Mida nende kanalite kaudu edastatakse, mis otstarve neil on? Teadlastel on kahtlus, et meie aju neuronid võivad valguse kaudu suhelda.

Loe lisaks

KVANTINFORMATSIOON, PARANÄHTUSED, TEADVUS, ELU PEALE SURMA

Reet Priiman, PhD

Traditsioonilise materialistliku teaduse mudel toetub Newtoni klassikalise mehhaanika paradigmale, mis pole kaugelt universaalne kõikide Kõiksuses (kasutan sõna “Kõiksus” sest universumeid võib olla lõpmatult palju) toimuvate protsesside kirjeldamiseks kaasaarvatud teadvuse olemuse põhjalikumaks mõistmiseks. Teadvust vaatleb materialistlik teadus kui aju funktsioneerimise tulemust, ehkki kvantmehhaanika juhtivad teadlased on oma uuringute põhjal järeldanud, et just teadvusel on määrav osakaal reaalsuse kujundamisel (Kõiksuse toimimisel).
Loe lisaks

Teadvusest, ajust ja võimalustest ise edendada oma tervist, tegusust

Reet Priimani referatiivne koosting-arvamus toetudes viimase aja uuringutele. 

Elu kaasaja tehnogeense kapitalistliku ühiskonna tingimustes nõuab inimestelt üha kiiremat kohandumist mitmetele keskkonna stressoritele nii sotsio- kui ka bio- ja tehnosfääris.
Inimestel on sagenenud hirmu, ärevuse ja muude mõjurite ülitundlikkuse stress, depressioon, organismi füüsilised vaegused lihaspingete, südame-vereringe häirete või allergia näol.

Loe lisaks